O nas

 

Firma Dromy od kilkunastu lat jest liderem na czeskim rynku dodatków paszowych dla koni i psów.

Produkty Dromy i PetVet wyróżnia wysoka koncentracja składników aktywnych oraz zawartość wysokojakościowych  standaryzowanych ekstraktów roślinnych o udowodnionych naukowo właściwościach.

Zdobyte przez lata doświadczenie i aktywna współpraca z lekarzami weterynarii, trenerami i hodowcami psów i koni, pozwoliły nam stworzyć unikalną ofertę produktów dających nowe możliwości w obrębie suplementacji zwierząt.

W produkcji preparatów Dromy i PetVet stosowane są substancje jakości farmaceutycznej, pochodzące wyłącznie od zarejestrowanych dostawców zatwierdzonych przez UKZUZ ( Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský - Centralny Instytut Nadzoru i Badań w Rolnictwie).

Proces produkcji przebiega w zarejestrowanym zakładzie produkcyjnym, będącym pod stałym nadzorem UKZUZ - numer identyfikacyjny zakładu: CZ801822-01

Wszystkie produkty Dromy i PetVet powstają zgodnie z system kontroli żywności HACAP.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i pomogą zapewnić Waszym pupilom dobrą kondycję i zdrowie.  

 


Preparaty Dromy i PetVet to:

>> wysoka koncentracja składników aktywnych

>> sprawdzone substancje jakości farmaceutycznej

>> bezpieczeństwo mikrobiologiczne

>> precyzyjne dawkowanie

>> 100% naturalne składniki

>> brak sztucznych dodatków i konserwantów

>> wysoka skuteczność działania

 

Firma Dromy stawia na maksymalną jakość w rozsądnej cenie tak, by każdy mógł się przekonać o skuteczności działania preparatów Dromy i PetVet. Wierzymy, że zyskamy Państwa zaufanie, podobne, jakim od lat produkty Dromy i PetVet cieszą się na rynku czeskim!

 

Niezmiernie ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Klientem – z przyjemnością  doradzimy Państwu w doborze najodpowiedniejszej formy suplementacji.  

Zapraszamy do kontaktu:

nr telefonu: 793-172-255

nasz adres e-mail:dromy@dromy.pl

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dromy Polska

image

Newsletter

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie